Październik

Jesiennie z jogą i medytacją

19-22 października 2023

Siedlisko Klangor

Zapraszam na wyjątkowy wyjazd „jesiennie z jogą i medytacją” w przytulnym Siedlisku Klangor. Chcę Was zabrać w miejsce, do którego sama lubię wracać i którym Wy też zdążyliście się zachwycić.

Siedlisko Klangor to uroczy pensjonat położony w otulinie Suwalskiego Parku Krajobrazowego i Puszczy Rominckiej.

jesiennie z jogą, kobieta w pozycji jogi
fot. Nat Orce

Mapą, z której skorzystamy, będzie praktyka jogi, medytacji oraz zen shiatsu. Także przygotujcie się na solidną dawkę ruchu, spacery, rześkie poranki i kojące wieczory warsztatowe z jogą i technikami automasażu w duchu zen. Poprowadzę Was z radością!

Dla kogo?

Dla każdego – doświadczenie jogowe nie jest wymagane, praktykę zawsze dostosowuję do osób uczestniczących.

Kiedy i gdzie?

19-22 października, 2023
Siedlisko Klangor to uroczy pensjonat położony w otulinie Suwalskiego Parku Krajobrazowego i Puszczy Rominckiej. W dużym drewnianym domu mamy do dyspozycji przytulne i wygodne pokoje na piętrze, salon z widokiem na łąki i lasy, który na czas naszego warsztatu zamienia się w przestrzeń do jogi, spotkań, błogiego lenistwa przy kominku.

Kuchnia

W trakcie pobytu oferowane są posiłki wegetariańskie. Właścicielka Siedliska gotuje obłędnie i serwuje pyszną domową kuchnię z wypiekanym codziennie świeżym pieczywem i ciastami, warzywami, owocami i ziołami z własnego ogródka , grzybami i owocami z okolicznych lasów, przetworami z domowej spiżarni.
*Istnieje możliwość wyboru potraw wegańskich – proszę o informację w trakcie zgłoszenia.

W naturze jesień to czas gromadzenia zapasów, odpuszczania, żegnania tego, co stare oraz przygotowań do nowego. Wg teorii Pięciu Elementów dominujący staje się element Metalu, z którym korespondują Płuca i Jelito Grube. To dobry czas na zadbanie o oddech, oczyszczanie jesiennie z jogą i medytacją. Będziemy wspierać ten proces poprzez uważną pracę z ciałem. Popracujemy nad mobilizacją i giętkością, uwolnimy zastoje, zrobimy miejsce na nowe.


Plan wyjazdu

czwartek – przyjazd od godz. 15:00
16:00 – rozgrzewająca zupa
17:30 – łagodna sesja jogi
19:00 – kolacja

piątek – sobota
7:30 – 8:15 – medytacja / pranayama (oczyszczające ćwiczenia oddechowe)
8:30 – 9:45 – poranna pobudka jogowa
10:00 – śniadanie
14:00 – obiad
17:00 – 18:30 – joga / zajęcia warsztatowe / automasaż wg technik zen shiatsu
19:00 – kolacja

niedziela
7:30 – 8:15 – medytacja / pranayama (oczyszczające ćwiczenia oddechowe)
8:30 – 9:45 – poranna joga
10:00 – śniadanie
13:00 – obiad

*plan jest elastyczny i może ulec zmianom

*zastrzegam sobie prawo do odwołania wyjazdu lub zmiany jego terminu z przyczyn niezależnych ode mnie. W takim przypadku zwracam wpłacony zadatek.

Koszt wyjazdu „Jesiennie z jogą i medytacją”

(obejmuje nocleg, posiłki, zajęcia)

1380 zł

Zakwaterowanie w pokojach 2 i 3 osobowych (decyduje kolejność zgłoszeń).

Dojazd na miejsce we własnym zakresie – kontaktuję Was ze sobą w kwestii transportu.

W celu rezerwacji miejsca proszę o wysłanie zgłoszenia: emilia@zensitive.pl oraz wpłatę bezzwrotnego zadatku w wysokości 500 zł. Numer konta otrzymasz w mailu zwrotnym.O mnie

Kocham pracę z ludźmi. Zaprzyjaźniam z jogą, jestem dyplomowaną masażystką japońskiego masażu Zen Shiatsu. Od 12 lat prowadzę regularne zajęcia w szkołach jogi, sesje indywidualne oraz warsztaty. Uczę uważnego, pełnego szacunku podejścia do pracy z ciałem. W pracy z drugim człowiekiem ważna jest dla mnie komunikacja – wzajemna wymiana w bezpiecznej, opartej na zaufaniu atmosferze. Uczestniczę w warsztatach i kursach uzupełniających holistyczne podejście z terapeutycznym ruchem. Zakochałam się w Zen Shiatsu – masażu wywodzącym się z kultury Japonii, który łączy w sobie tradycję medycyny orientalnej z osiągnięciami współczesnej medycyny zachodniej w zakresie anatomii, fizjologii, fizjoterapii. Od dekady praktykuję Kyudo – tradycyjne łucznictwo japońskie, posiadam mistrzowski stopień 3 Dan oraz uprawnienia instruktora sportu.

Zapraszam
Emilia

Kontakt i zapisy: emilia@zensitive.pl