emilia
iwaniuk

Uwielbiam pracę z ludźmi.
Zaprzyjaźniam z jogą, a jako dyplomowana masażystka japońskich masaży – Zen Shiatsu oraz Kassaji, wspieram w łagodnym doświadczaniu siebie poprzez ciało.

 

Od ponad 12 lat prowadzę i organizuję regularne zajęcia w szkołach jogi, sesje indywidualne oraz warsztaty. Uczę uważnego, wrażliwego, pełnego szacunku podejścia do pracy z ciałem.

 

W pracy z drugim człowiekiem ważna jest dla mnie komunikacja – wzajemna wymiana w bezpiecznej, opartej na zaufaniu atmosferze. Uczestniczę w warsztatach i kursach łączących holistyczne podejście z terapeutycznym ruchem.

Emilia Iwaniuk

 

 

 

 

 

 

 

Zajmuję się masażem Zen Shiatsu, który ma swoje źródło w kulturze Japonii, łączy w sobie tradycję medycyny orientalnej
z osiągnięciami współczesnej medycyny zachodniej w zakresie anatomii, fizjologii, fizjoterapii, osteopatii. Masuję twarze, moimi ukochanymi metodami są Shiatsu Facelift oraz Kassaji.

 

Od 12 lat praktykuję Kyudo – tradycyjne łucznictwo japońskie, posiadam mistrzowski stopień 3 Dan oraz uprawnienia instruktora sportu ze specjalizacją w łucznictwie.

 

Te różnorodne formy aktywności, których punktem wspólnym jest świadomość bycia w chwili obecnej, wspaniale się uzupełniają
i pozwalają mi rozwijać umiejętności takie jak cierpliwość, wytrwałość, systematyczność, równowagę, spokój, wrażliwość
i uważność na drugiego człowieka.