Grudzień

Sylwester z jogą na Suwalszczyźnie

Joga – Oddech – Regeneracja

27. 12. 2023 – 01. 01. 2024

Siedlisko Klangor

Sylwester z jogą na Suwalszczyźnie jest dla Ciebie, jeśli marzysz o tym, by odetchnąć po świątecznym zawirowaniu i celebrować zakończenie roku z dala od szalonego zgiełku miasta. Zapraszam na koniec świata – do Siedliska Klangor, miejsca jak z baśni.


W przestronnym drewnianym domu mamy do dyspozycji przytulne i wygodne pokoje na piętrze, salon z widokiem na łąki i lasy, który na czas naszego warsztatu zamienia się w przestrzeń do jogi, spotkań, błogiego lenistwa przy kominku.


Siedlisko Klangor to uroczy pensjonat położony w otulinie Suwalskiego Parku Krajobrazowego i Puszczy Rominckiej, w pobliżu jeziora Hańcza.

drewniany dom w lesie w śniegu. Sylwester z jogą na Suwalszczyźnie

Wszystkie zajęcia będą dostosowane do potrzeb i możliwości osób uczestniczących. Zapraszam do udziału – niezależnie od poziomu zaawansowania. Naprawdę – ruch jest dla każdego, praktykujemy lekko i przyjaźnie.

Joga & ZOGA

Dzielę się z Wami moim kilkunastoletnim doświadczeniem. Sekwencje będziemy budować w oparciu o łagodną vinyasę, gdzie mam na myśli łączenie ruchu z oddechem, yin yogę, elementy automasażu oraz zogę – integrację strukturalną w ruchu.

Poranne zajęcia będą łagodnie budziły medytacją, oddechem, ruchem i pozwolą rozruszać ciało po nocy.

Po południu zaproszę Was na zajęcia warsztatowe, gdzie pomiędzy pozycjami jogi będziemy wplatać płynny ruch z zogi, automasażu, technik relaksacyjnych.

Sylwester z jogą jest dla Ciebie, nawet jeśli nie masz żadnych doświadczeń w tym zakresie. To wspaniały sposób na wytchnienie, bycie w przyjaznej grupie – z przestrzenią dla siebie, fajnym czasem na podsumowanie minionego roku.

Kuchnia

W trakcie pobytu oferowane są posiłki wegetariańskie. Pani Marta gotuje obłędnie i serwuje pyszną domową kuchnię z wypiekanym codziennie świeżym pieczywem i ciastami, warzywami, owocami i ziołami z własnego ogródka , grzybami i owocami z okolicznych lasów, przetworami z domowej spiżarni. A uczta Sylwestrowa jest warta miliona gwiazdek – zobaczcie sami – Qulinaria Klangoru

Plan wyjazdu „Sylwester z jogą na Suwalszczyźnie”

środa – przyjazd od godz. 16:00
16:00 – powitalny posiłek
18:00 – łagodna sesja jogi
19:00 – kolacja
20:00 – powitalny krąg

czwartek – niedziela
8:00 – medytacja / oddech
8:45 – 9:45 – poranna pobudka jogowa
10:00 – śniadanie
14:00 – obiad
17:00 – medytacja / joga / zajęcia warsztatowe
19:00 – kolacja

poniedziałek
8:00 – medytacja / oddech
8:45 – 9:45 – poranna pobudka jogowa
10:00 – śniadanie
11:00- podsumowanie warsztatu
13:00 – obiad
14:00 – zakończenie warsztatu

W wieczór sylwestrowy czeka nas:
– wycieczka z pochodniami – po spacerze sylwestrowe ognisko z poczęstunkiem
– uroczysta kolację przy kominku i przywitanie Nowego Roku!


Koszt wyjazdu

(obejmuje 5 noclegów, posiłki, kolację sylwestrową, zajęcia jogi)

2000 zł

Zakwaterowanie w pokojach 2 i 3 osobowych. Dojazd na miejsce we własnym zakresie (organizujemy się i kontaktujemy w sprawie dojazdu)

W celu rezerwacji miejsca proszę o wysłanie zgłoszenia: emilia@zensitive.pl oraz wpłatę zadatku (bezzwrotnego w przypadku rezygnacji) w wysokości 700zł. Numer konta otrzymasz w mailu zwrotnym.

W przypadku rezygnacji zwrot poniesionych kosztów (poza zadatkiem) będzie możliwy, jeśli znajdziesz kogoś na swoje miejsce.

Zastrzegam sobie prawo do odwołania warsztatu z przyczyn niezależnych ode mnie, w takim przypadku zwracam całość wpłaconych środków.

O mnie

Nauczycielka jogi, dyplomowana masażystka japońskich masaży Zen Shiatsu i Kassaji®. Od 12 lat prowadzę regularne zajęcia w szkołach jogi, sesje indywidualne oraz warsztaty. Uczę uważnego, pełnego szacunku podejścia do pracy z ciałem.

W pracy z drugim człowiekiem ważna jest dla mnie komunikacja – wzajemna wymiana w bezpiecznej, opartej na zaufaniu atmosferze. Uczestniczę w warsztatach i kursach uzupełniających holistyczne podejście z terapeutycznym ruchem. Do praktyki jogi wplatam elementy automasażu, zogi, wzmacniania, technik pomagających lepiej poznać i zrozumieć swoje ciało.

Od dwunastu lat praktykuję Kyudo – tradycyjne łucznictwo japońskie, posiadam mistrzowski stopień 3 Dan oraz uprawnienia instruktora sportu ze specjalizacją w łucznictwie.Zapraszam
Emilia

Kontakt i zapisy: emilia@zensitive.pl