Sierpień

pełnia lata z jogą

Lato – Joga – Relaks – Jezioro

13.08 – 19.08. 2023

Lipowy Dom

Od kilku lat wakacyjny warsztat w Lipowym Domu cieszy się największym zainteresowaniem, wracacie tam chętnie, by cieszyć się pełnią lata, kąpielami w jeziorze, błogim, jogowym relaksem. Z radością wracam tam z Wami i zapraszam wszystkich, którzy potrzebują odpoczynku i wytchnienia w otoczeniu kojącej natury.


Dom został wybudowany w typowej mazurskiej stylistyce, ma własny młody sad i ogród warzywny. W głównym domu jest salon z kominkiem, idealny do relaksu oraz duży przeszklony taras z widokiem na jezioro, z którego możemy korzystać i bez ograniczeń wylegiwać się na pomoście.


Lipowy Dom jest położony
w małej miejscowości Lipowo, sercu Mazurskiego Parku Narodowego, nad samym jeziorem.

Wszystkie zajęcia będą dostosowane do potrzeb i możliwości uczestników, zapraszam do udziału – niezależnie od poziomu zaawansowania.

Joga

Sekwencje będziemy budować w oparciu o vinyasa jogę – którą interpretuję jako połączenie ruchu z oddechem, zogę, elementy wzmacniające i budujące siłę oraz automasaż. Po południu zaproszę Was na zajęcia warsztatowe, gdzie będziemy eksplorować nowe możliwości, bawić się ruchem. Ten warsztat ewoluuje razem z Wami, więc spodziewajcie się niespodzianek i bądźcie gotowi na wszystko!


Kuchnia

W trakcie pobytu oferowane są posiłki wegetariańskie oparte na lokalnych ekologicznych produktach. Ciepłe śniadania, wypiekany na miejscu chleb, pasty, pyszne zupy, warzywa, domowe przetwory i ciasta.
*Istnieje możliwość wyboru potraw bezglutenowych i wegańskich – proszę o informację w trakcie zgłoszenia.

Masaże

Na miejscu możecie korzystać z masaży wykonywanych przez Magdę Rozmarynowską, która wykonuje masaże lomi lomi, kobido, shiatsu, terapię czaszkowo – krzyżową. Płatność bezpośrednio u Magdy.

Plan wyjazdu

niedziela – przyjazd od godz. 15:00

16:00 – powitanie
17:30 – łagodna sesja jogi
19:00 – kolacja

poniedziałek – piątek

7:30 – 8:30 -poranna medytacja / ćwiczenia oddechowe
8:30 – 9:45 – joga – sesja prowadzona
10:00 – śniadanie
14:00 – obiad
17:00 – joga – zajęcia warsztatowe
19:00 – kolacja

sobota

7:30 – medytacja / ćwiczenia oddechowe
8:00 – 9:45 – joga – sesja prowadzona
10:00 śniadanie
11:00 – zakończenie warsztatu


________________
*plan jest elastyczny i może ulec zmianom

Koszt wyjazdu

(obejmuje nocleg, posiłki, zajęcia)

2380 zł / przy wpłacie zaliczki do 15 kwietnia
2480 zł / przy wpłacie zaliczki po 15 kwietnia

Dostępne są pokoje 2 i 3 osobowe. Decyduje kolejność zgłoszeń i układ pokoi, ilość miejsc ograniczona.
Dojazd na miejsce we własnym zakresie, ale zazwyczaj świetnie się organizujemy i pomagamy sobie w dotarciu na miejsce.

W celu rezerwacji miejsca proszę o wysłanie zgłoszenia: emilia@zensitive.pl oraz wpłatę zaliczki (bezzwrotnej) w wysokości 800zł. Numer konta otrzymasz w mailu zwrotnym.


Rezygnacja z udziału wraz ze zwrotem kosztów jest możliwa jedynie w przypadku znalezienia osoby na swoje miejsce.

O mnie


Uwielbiam pracę z ludźmi. Zaprzyjaźniam z jogą, jestem dyplomowaną masażystką japońskiego masażu Zen Shiatsu oraz Kassaji. Od 12 lat prowadzę regularne zajęcia w szkołach jogi, sesje indywidualne oraz warsztaty. Uczę uważnego, pełnego szacunku podejścia do pracy z ciałem. W pracy z drugim człowiekiem ważna jest dla mnie komunikacja – wzajemna wymiana w bezpiecznej, opartej na zaufaniu atmosferze. Uczestniczę w warsztatach i kursach uzupełniających holistyczne podejście z terapeutycznym ruchem. Zakochałam się w Zen Shiatsu – masażu wywodzącym się z kultury Japonii, który łączy w sobie tradycję medycyny orientalnej z osiągnięciami współczesnej medycyny zachodniej w zakresie anatomii, fizjologii, fizjoterapii. Od 2011r. praktykuję Kyudo – tradycyjne łucznictwo japońskie, posiadam mistrzowski stopień 3 Dan oraz uprawnienia instruktora sportu ze specjalizacją w łucznictwie.

Opinie i rekomendacje

Kasia: „Emilię znam i chodzę do niej na zajęcia od kilku lat. Od samego początku ujęła mnie swoim spokojem i cierpliwością, a także kojącą energią i ciepłem, które od niej bije. Zarówno podczas regularnych zajęć, jak i warsztatów wyjazdowych zachowuje uważność na każdego uczestnika i pomaga mu się rozwijać, zachowując przy tym ostrożność i mądrość. Każde zajęcia z Emilią przynoszą wewnętrzny spokój, ukojenie.. i szczęście, nie zdarzyło się żebym z zajęć wyszła niezadowolona, nawet będąc wcześniej w najgorszym możliwym stanie ducha. Gorąco polecam każdemu”

Aleksandra: „Naprawdę świetna nauczycielka: daje przestrzeń na własne przeżywanie jogi, a zarazem umie postawić wyzwanie, jednocześnie ucząc szanowania swojego ciała i aktualnych możliwości. Dzięki Emilii odkryłam nowe rzeczy w swoim ciele, i wiem nad czym i jak pracować. A poza tym jest świetną osobą. Jestem zachwycona!”

Magda: „Emilia to cudowna nauczycielka. Ciepła, wrażliwa, pełna łagodności i akceptacji. Nic nie narzuca, nie ciśnie, uczy zrozumienia siebie i słuchania potrzeb ciała. Każde zajęcia to duża dawka wyjątkowo dobrej energii. Uwielbiam!”

Natalia: „Praktykę jogi zaczynałam kilkakrotnie, porzucając ją po kilku tygodniach, zwykle ze względu na rozdźwięk ze stylem, oczekiwaniami osoby prowadzącej i jej nieuważnością, często też z wieloosobową grupą, w której nie czułam wsparcia osoby prowadzącej mnie w praktyce, a wręcz przeciwnie – często doświadczałam focha nauczycielki, że coś mi nie wychodzi. Emilia jest zaprzeczeniem tych wszystkich moich doświadczeń, a jej uważność, spokój, łagodność, ale też pewna iskra chochlika pomagają mi niezauważalnie po prostu włączyć praktykę w życie, dzień po dniu. Joga z taką Nauczycielką to bardzo dobre miejsce w życiu, dziękuję Emilio i bardzo polecam!”

Wojtek: „Emilia jest najlepszą nauczycielką jogi, z jaką dotąd się zetknąłem. Zajęcia prowadzi ze zrozumieniem dla uczniów, z humorem, w sposób ciekawy i przyjazny. Chętnie i cierpliwie odpowiada na najgłupsze nawet pytania. Jednocześnie, przy całym wrażeniu luzu i swobodnej atmosfery, jest w tym co robi bardzo profesjonalna. Polecam!”

Zapraszam
Emilia

Kontakt i zapisy: emilia@zensitive.pl