Kwiecień

urban zen | yoga & facelift

joga – automasaż – spotkanie

24 kwietnia 2022

Moonshot, al. Ujazdowskie 24

Zapraszamy Cię na wydarzenie, które łączy to, co lubimy najbardziej – jogę – świadomy ruch – masaż – spotkania w kobiecym gronie!

Co będziemy robić?

Zaczniemy od energetyzującej vinyasy, w czasie której poruszysz całym ciałem i przygotujesz się do sesji pranayamy i medytacji. Po długim relaksie napełnimy brzuszki przekąskami i płynnie przejdziemy do odkrywania dobrodziejstw płynących z automasażu twarzy.

W ramach cyklu warsztatów pod hasłem „Urban ZEN” – zapraszamy na 3h niedzielne spotkanie do pięknej przestrzeni studia Moonshot przy pl. Trzech Krzyży.

Do masowania będziemy używać płytki gua sha oraz olejków do twarzy od Jan Barba – polskiej, rodzinnej manufaktury kosmetycznej, tworzącej naturalne produkty najwyższej jakości. Na sali będą na Was czekać przepiękne maty od matata oraz pyszne napoje od Vigo Kombucha.

Plan
10:00 – vinyasa joga & pranayama – Marta
11:15 – przekąska
11:45 – buźki masowanie w teorii i praktyce* – Emilia
13:00 – zakończenie spotkania

*przeciwwskazaniem do masażu może być stany zapalne, alergiczne i zakaźne skóry

Zapisy
emilia@zensitive.pl

Koszt – 200zł

Cena obejmuje: zajęcia jogi, medytacji, sesji oddechowej; warsztaty automasażu twarzy; napoje i przekąski w czasie spotkania.


Numer konta do uregulowania płatności otrzymasz w mailu zwrotnym.
*Zastrzegamy sobie prawo do odwołania warsztatu lub zmiany terminu z przyczyn niezależnych od nas. W takim przypadku zwracamy poniesione koszty. W sytuacji rezygnacji zwrot kosztów jest możliwy jeżeli będzie osoba chętna na Twoje miejsce.

O nas
Jesteśmy duetem joginek, nauczycielek, poszukiwaczek. Mamy podobne podejście do jogi, wspieramy się i przyjaźnimy na macie i poza nią. Chętnie dzielimy się doświadczeniem i wspieramy innych na jogowej drodze.

Emilia
Nauczycielka jogi, dyplomowana masażystka japońskiego masażu Zen Shiats, Shiatsu Facelift oraz Kassaji – japońskiego masażu kamieniem. Od 10 lat prowadzę regularne zajęcia, sesje indywidualne oraz warsztaty. Uczę uważnego, pełnego szacunku podejścia do pracy z ciałem. W pracy z drugim człowiekiem ważna jest dla mnie komunikacja – wzajemna wymiana w bezpiecznej, opartej na zaufaniu atmosferze. Wspaniałym uzupełnieniem jogi jest dla mnie Zen Shiatsu – masaż, który łączy w sobie tradycję medycyny orientalnej z osiągnięciami współczesnej medycyny zachodniej. Od dekady praktykuję Kyudo – tradycyjne łucznictwo japońskie, posiadam mistrzowski stopień 3 Dan oraz uprawnienia instruktora sportu.


Marta
Jestem nauczycielką jogi, od 10 lat prowadzę zajęcia w szkołach jogi w Warszawie. Pracuję z grupami oraz indywidualnie, z osobami zupełnie początkującymi, poszukującymi nowej formy ruchu a także sportowcami. Spędziłam kilkanaście lat na macie jako zawodniczka karate a sztuki i sporty walki były długo moją największą pasją, co, dość przewrotnie, zaprowadziło mnie na matę jogową. Posiadam stopień mistrzowski 1 Dan. Wierzę w terapeutyczną moc ruchu i świadomego oddechu. Obecnie eksploruję funkcjonalne podejście do jogi, aspekty mobilności oraz szukam połączeń między tzw tradycyjnymi formami jogi a współczesną nauką o ruchu i człowieku. Ukończyłam studia psychologiczne ze specjalizacją sportową i międzykulturową.

martaszostak.com

Zapraszamy
Emilia i Marta

Kontakt i zapisy: emilia@zensitive.pl