Grudzień

Sylwester z jogą na Suwalszczyźnie

Joga – Shiatsu – Regeneracja

28.12.2021-02.01.2022

Siedlisko Klangor

Jeśli marzysz o tym, by odetchnąć po świątecznym zawirowaniu i spędzić Sylwestra z dala od szalonego zgiełku miasta, to zapraszam na koniec świata, do Siedliska Klangor, o którym córka znajomej mówi, że to najpiękniejsze miejsce na świecie.


W dużym drewnianym domu mamy do dyspozycji przytulne i wygodne pokoje na piętrze, salon z widokiem na łąki i lasy, który na czas naszego warsztatu zamienia się w przestrzeń do jogi, spotkań, błogiego lenistwa przy kominku.


Siedlisko Klangor to uroczy pensjonat położony w otulinie Suwalskiego Parku Krajobrazowego i Puszczy Rominckiej.

Wszystkie zajęcia będą dostosowane do potrzeb i możliwości uczestników, zapraszam do udziału – niezależnie od poziomu zaawansowania.

Joga

Sekwencje będziemy budować w oparciu o łagodną vinyasę, yin yogę. W miarę potrzeby zajęcia poranne podzielimy na grupę zaawansowaną oraz prowadzone zajęcia dla początkujących. Po południu zaproszę Was na zajęcia warsztatowe, gdzie będziemy poruszać wybrane zagadnienia związane z filozofią jogi, techniką wykonywania asan, anatomią, oddechem, relaksem.

Kuchnia

W trakcie pobytu oferowane są posiłki wegetariańskie. Pani Marta gotuje obłędnie i serwuje pyszną domową kuchnię z wypiekanym codziennie świeżym pieczywem i ciastami, warzywami, owocami i ziołami z własnego ogródka , grzybami i owocami z okolicznych lasów, przetworami z domowej spiżarni.

Plan wyjazdu

wtorek – przyjazd od godz. 15:00
16:00 – powitalna zupa
17:30 – łagodna sesja jogi
19:00 – kolacja

środa – sobota
8:00 – medytacja
8:30 9:30 – poranna pobudka jogowa
10:00 – śniadanie
14:00 – obiad
17:00 – medytacja / joga / zajęcia warsztatowe
19:00 – kolacja

niedziela
8:00 – medytacja
8:30-9:30 – poranna joga
10:00 – śniadanie
13:00 – obiad
14:00 – zakończenie

W wieczór sylwestrowy czeka nas:
– wycieczka z pochodniami – po spacerze sylwestrowe ognisko z poczęstunkiem
– uroczysta kolację przy kominku i przywitanie Nowego Roku!


Koszt wyjazdu

(obejmuje nocleg, posiłki, zajęcia)

1650 zł / przy wpłacie zaliczki do 20 października
1750 zł / przy wpłacie zaliczki po 20 października

Zakwaterowanie w pokojach 2 i 3 osobowych. Dojazd na miejsce we własnym zakresie (organizujemy się i kontaktujemy w sprawie dojazdu)

W celu rezerwacji miejsca proszę o wysłanie zgłoszenia: emilia@zensitive.pl oraz wpłatę zaliczki (bezzwrotnej) w wysokości 500zł. Numer konta otrzymasz w mailu zwrotnym.

O mnie

Nauczycielka jogi, dyplomowana masażystka japońskiego masażu Zen Shiatsu. Od 10 lat prowadzę regularne zajęcia w szkołach jogi, sesje indywidualne oraz warsztaty. Uczę uważnego, pełnego szacunku podejścia do pracy z ciałem. W pracy z drugim człowiekiem ważna jest dla mnie komunikacja – wzajemna wymiana w bezpiecznej, opartej na zaufaniu atmosferze. Uczestniczę w warsztatach i kursach uzupełniających holistyczne podejście z terapeutycznym ruchem. Zakochałam się w Zen Shiatsu – masażu wywodzącym się z kultury Japonii, który łączy w sobie tradycję medycyny orientalnej z osiągnięciami współczesnej medycyny zachodniej w zakresie anatomii, fizjologii, fizjoterapii, osteopatii. Od dekady praktykuję Kyudo – tradycyjne łucznictwo japońskie, posiadam mistrzowski stopień 3 Dan oraz uprawnienia instruktora sportu ze specjalizacją w łucznictwie.Zapraszam
Emilia

Kontakt i zapisy: emilia@zensitive.pl