Marzec

Przedwiośnie z jogą i zen shiatsu

24.03 – 27.03. 2022

Siedlisko Klangor

Tym razem zapraszam do wspólnego przygotowania na nadejście wiosny w przytulnym Siedlisku Klangor. Chcę Was zabrać w miejsce, do którego sama lubię wracać i którym Wy też zdążyliście się zachwycić.


Siedlisko Klangor to uroczy pensjonat położony w otulinie Suwalskiego Parku Krajobrazowego i Puszczy Rominckiej.

Mapą, z której skorzystamy, będzie praktyka jogi, medytacji oraz zen shiatsu. Także przygotujcie się na solidną dawkę ruchu, spacery, rześkie poranki i kojące wieczory warsztatowe z jogą i technikami automasażu w duchu zen. Poprowadzę Was z radością!

Dla kogo?

Dla każdego – doświadczenie jogowe nie jest wymagane, praktykę zawsze dostosowuję do Uczestników. W razie potrzeby zrobimy podział grupy z wprowadzeniem dla osób początkujących.

Kiedy i gdzie?

24 – 27 marca, 2022
Siedlisko Klangor to uroczy pensjonat położony w otulinie Suwalskiego Parku Krajobrazowego i Puszczy Rominckiej. W dużym drewnianym domu mamy do dyspozycji przytulne i wygodne pokoje na piętrze, salon z widokiem na łąki i lasy, który na czas naszego warsztatu zamienia się w przestrzeń do jogi, spotkań, błogiego lenistwa przy kominku.

Kuchnia

W trakcie pobytu oferowane są posiłki wegetariańskie. Właścicielka Siedliska gotuje obłędnie i serwuje pyszną domową kuchnię z wypiekanym codziennie świeżym pieczywem i ciastami, warzywami, owocami i ziołami z własnego ogródka , grzybami i owocami z okolicznych lasów, przetworami z domowej spiżarni.
*Istnieje możliwość wyboru potraw wegańskich – proszę o informację w trakcie zgłoszenia.

W naturze przedwiośnie to czas intensywnych przemian, budzącego się po zimie życia, energii, która wzbija się ku górze, czas oczyszczania. Wg teorii Pięciu Elementów (TCM) dominujący staje się element Drzewa, z którym korespondują Wątroba i Woreczek Żółciowy. To dobry czas na planowanie, podejmowanie decyzji, rozwój pasji i kreatywności. Będziemy wspierać ten proces poprzez uważną pracę z ciałem. Popracujemy nad mobilizacją i giętkością, uwolnimy zastoje, zrobimy miejsce na nowe.


Plan wyjazdu

czwartek – przyjazd od godz. 15:00
16:00 – powitanie
17:30 – łagodna sesja jogi
19:00 – kolacja

piątek – sobota
8:00 – 9:00 – medytacja / pranajama (oczyszczające ćwiczenia oddechowe)
9:00 – 10:00 – poranna pobudka jogowa
10:00 – śniadanie
14:00 – obiad
17:30 – 19:00 – joga / zajęcia warsztatowe / automasaż wg technik zen shiatsu
19:00 – kolacja

niedziela
8:00 – 9:00 – medytacja / pranajama (oczyszczające ćwiczenia oddechowe)
9:00 – 10:00 – poranna joga
10:00 – śniadanie
11:00 – zakończenie warsztatu

*plan jest elastyczny i może ulec zmianom

*zastrzegam sobie prawo do odwołania wyjazdu lub zmiany jego terminu z przyczyn niezależnych ode mnie. W takim przypadku zwracam wpłacony zadatek.

Koszt wyjazdu

(obejmuje nocleg, posiłki, zajęcia)

1200 zł / przy wpłacie zadatku do 14 lutego
1300 zł / przy wpłacie zadatku od 15 lutego

Zakwaterowanie w pokojach 2 i 3 osobowych (decyduje kolejność zgłoszeń).

Dojazd na miejsce we własnym zakresie – kontaktuję Was ze sobą w kwestii transportu.

W celu rezerwacji miejsca proszę o wysłanie zgłoszenia: emilia@zensitive.pl lub oraz wpłatę bezzwrotnego zadatku w wysokości 400 zł. Numer konta otrzymasz w mailu zwrotnym.O mnie

Kocham pracę z ludźmi. Zaprzyjaźniam z jogą, jestem dyplomowaną masażystką japońskiego masażu Zen Shiatsu. Od niemal 11 lat prowadzę regularne zajęcia w szkołach jogi, sesje indywidualne oraz warsztaty. Uczę uważnego, pełnego szacunku podejścia do pracy z ciałem. W pracy z drugim człowiekiem ważna jest dla mnie komunikacja – wzajemna wymiana w bezpiecznej, opartej na zaufaniu atmosferze. Uczestniczę w warsztatach i kursach uzupełniających holistyczne podejście z terapeutycznym ruchem. Zakochałam się w Zen Shiatsu – masażu wywodzącym się z kultury Japonii, który łączy w sobie tradycję medycyny orientalnej z osiągnięciami współczesnej medycyny zachodniej w zakresie anatomii, fizjologii, fizjoterapii. Od dekady praktykuję Kyudo – tradycyjne łucznictwo japońskie, posiadam mistrzowski stopień 3 Dan oraz uprawnienia instruktora sportu ze specjalizacją w łucznictwie.

Zapraszam
Emilia

Kontakt i zapisy: emilia@zensitive.pl