Maj

Majówka z jogą i zen shiatsu

12.05 – 15.05. 2022

Lipowy Dom / Mazury

Zapraszam Was do wspólnego celebrowania majówki z jogą i shiatsu w domu nad jeziorem. Chcę Was zabrać w miejsce, do którego sama lubię wracać
i w którym Wy również wspaniale odpoczywacie.

Mapą, z której skorzystamy, będzie praktyka jogi, medytacji oraz zen shiatsu. Także przygotujcie się na solidną dawkę ruchu, spacery, energetyzujące poranki i kojące wieczory warsztatowe z jogą i technikami automasażu w duchu zen. Poprowadzę Was z radością!

Lipowy Dom jest położony
w małej miejscowości Lipowo, sercu Mazurskiego Parku Narodowego, nad samym jeziorem.

Kiedy i gdzie?


12 – 15 maja. Lipowy Dom jest położony w małej miejscowości Lipowo, sercu Mazurskiego Parku Narodowego, nad samym jeziorem. Dom został wybudowany w typowej mazurskiej stylistyce, ma własny młody sad i ogród warzywny. W głównym domu jest salon z kominkiem, idealny do relaksu oraz duży przeszklony taras z widokiem na jezioro, z którego możemy korzystać i bez ograniczeń wylegiwać się na pomoście.

Dla kogo?

Dla każdego – doświadczenie jogowe nie jest wymagane, praktykę zawsze dostosowuję do Uczestników. W razie potrzeby zrobimy podział grupy z wprowadzeniem dla osób początkujących.

Kuchnia

W trakcie pobytu oferowane są posiłki wegetariańskie oparte na lokalnych ekologicznych produktach. Ciepłe śniadania, wypiekany na miejscu chleb, pasty, pyszne zupy, warzywa, domowe przetwory i ciasta.
*Istnieje możliwość wyboru potraw wegańskich – proszę o informację w trakcie zgłoszenia.

Masaże

Na miejscu możecie korzystać z masaży wykonywanych przez Magdę i Radka z Ramatindaya, którzy wykonują masaż Lomi Lomi oraz Kobido.

Plan wyjazdu

czwartek – przyjazd od godz. 15:00
16:00 – powitanie
17:30 – łagodna sesja jogi
19:00 – kolacja
20:00 – krąg – otwarcie warsztatu

piątek – sobota
7:30 – 8:15 – medytacja / pranayama (oczyszczające ćwiczenia oddechowe)
8:30 – 9:45 – poranna pobudka jogowa
10:00 – śniadanie
14:00 – obiad
17:00 – 18:30 – joga / zajęcia warsztatowe / automasaż wg technik zen shiatsu
19:00 – kolacja

niedziela
7:30 – 8:15 – medytacja / pranayama (oczyszczające ćwiczenia oddechowe)
8:30 – 9:45 – poranna joga
10:00 – śniadanie
11:00 – zakończenie

*plan jest elastyczny i może ulec zmianom

Koszt wyjazdu


(obejmuje nocleg, wyżywienie, zajęcia):

1200 zł – przy wpłacie zaliczki do 31 marca
1300zł – przy wpłacie zaliczki od 1 kwietnia

Zakwaterowanie w pokojach 2 i 3 osobowych (decyduje kolejność zgłoszeń).

Dojazd na miejsce we własnym zakresie – kontaktuję Was ze sobą w kwestii transportu.

W celu rezerwacji miejsca proszę o wysłanie zgłoszenia: emilia@zensitive.pl lub oraz wpłatę bezzwrotnego zadatku w wysokości 400 zł.
Numer konta otrzymasz w mailu zwrotnym.

*zastrzegam sobie prawo do odwołania wyjazdu lub zmiany jego terminu z przyczyn niezależnych ode mnie. W takim przypadku zwracam wpłacony zadatek.

O mnie

Uwielbiam pracę z ludźmi. Zaprzyjaźniam z jogą, jestem dyplomowaną masażystką japońskiego masażu Zen Shiatsu oraz Kassaji. Od 11 lat prowadzę regularne zajęcia w szkołach jogi, sesje indywidualne oraz warsztaty. Uczę uważnego, pełnego szacunku podejścia do pracy z ciałem. W pracy z drugim człowiekiem ważna jest dla mnie komunikacja – wzajemna wymiana w bezpiecznej, opartej na zaufaniu atmosferze. Uczestniczę w warsztatach i kursach uzupełniających holistyczne podejście z terapeutycznym ruchem. Zakochałam się w Zen Shiatsu – masażu wywodzącym się z kultury Japonii, który łączy w sobie tradycję medycyny orientalnej z osiągnięciami współczesnej medycyny zachodniej w zakresie anatomii, fizjologii, fizjoterapii. Od dekady praktykuję Kyudo – tradycyjne łucznictwo japońskie, posiadam mistrzowski stopień 3 Dan oraz uprawnienia instruktora sportu ze specjalizacją w łucznictwie.

Zapraszam
Emilia

Kontakt i zapisy: emilia@zensitive.pl